1 ЖОВТНЯ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Доземний уклін і вдячність захисникам і захисницям України! Завдяки військовим, які боронять українські кордони, ми маємо змогу жити нашим більш-менш звичайним життям. Проте тил також важливий, тому кожен з нас стоїть на захисті своєї країни, забезпечуючи підтримку армії, сумлінно виконуючи свою роботу. Коли в серці Україна, ти не можеш бути байдужим до її долі.
У День захисників і захисниць схиляємо голови, вшановуючи пам’ять загиблих. На жаль, війна принесла нещастя багатьом родинам.
Учні, їх батьки та вчителі намагаються підтримувати військових. Протягом вересня діти написали листи (деякі оформили досить незвичайно), виготовили обереги й сувеніри. Чимало родин наших школярів передали чай, каву, солодощі, консерви, які волонтери доставлять на південний і східний напрямки фронту.
Дякуємо усім небайдужим. Віримо в перемогу, тримаємо стрій!
Слава Україні!
Героям слава!