Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
Ми також вирішили долучитися і в це свято відкриваємо куточок book crossing в нашій школі!
![На зображенні може бути: всередині приміщення](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424595603_907994921331763_3027929930627949072_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=xEDPrzQT6OIQ7kNvgFzPhhW&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAwHG19C-t4GHuMsTbGpzZXhAv6Demq7NGwkOC8FMPYLg&oe=66315D24)