День цивільного захисту

Життя і здоров`я людини – найвища цінність. Особливо в умовах воєнного часу необхідно звертати увагу, навчати і дітей, і дорослих правилам і вимогам безпеки життєдіяльності. З 2 по 6 травня 2022 року в нашому навчальному закладі проведено “День цивільного захисту” та “Тиждень безпеки дитини”. Протягом тижня класними керівниками дистанційно (у Microsoft Teams) проведені заняття на теми: “Мінна небезпека”, “Дії під час застосування зброї масового ураження”, “Хімічна зброя”, “Отруєння речовинами, що є хімічною зброєю”тощо. Штабом розроблено навчальні матеріали для учнів різного віку. Для педагогічних праціників і техперсоналу закладу проведено День цивільної оборони у приміщенні школи (04.05.2022 року).