22 лютого у нашій школі відбулося відкриття районного етапу проєкту “Пліч-о-пліч” Всеукраїнські шкільні ліги. На відкриття завітали відомі спортсмени – призери Олімпійських ігор. Для гостей та учнів виступили юні спортсменки Школи Дерюгених, Арсен Мірзоян та молодий поп-рок гурт ” Мій конфлікт “.
Гасло змагань:” Разом переможемо !” Віримо, що команди Печерського району гідно виступатимуть у міському етапі змагань.
![На зображенні може бути: 5 людей, люди грають у баскетбол, люди грають у волейбол та натовп](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428485355_916073680523887_3249607146090547803_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4q9ycqkBvBQQ7kNvgG_JIb4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAy4YVOQraR04nqiggHIbO1xCRwkyempzN_8SIVA6iY6w&oe=66314939)
![На зображенні може бути: 4 людини та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425254568_916073837190538_6935451652899712509_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=oHnzU13dPy0Ab7hSURl&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCs8LJAL0WMosUdVs-pMrvUFCuz7Ws1uyE7Ys2ihCCoQw&oe=66312651)
![На зображенні може бути: 2 людини, скрипка, гітара, акордеон та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425272039_916073983857190_8730881716783642139_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gYWtXpwTx0AQ7kNvgH8aCGD&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfABjyKnl4dWruyxQ7T121bXZ7E_dyPyJwB3xylA_LkP2A&oe=6631428B)
![На зображенні може бути: 6 людей та люди танцюють](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425266574_916074093857179_4819093051555843818_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=8rW77Lzf5aYAb71h13t&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDpd1vOd7UAjyd1H78F7_Vd-dpDmOBihivc2Z48mO6scw&oe=66313672)
![На зображенні може бути: 5 людей та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425341385_916074123857176_9189626588257039319_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=21FI8qN6Z1gQ7kNvgHjASUW&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfATQJrpD8C6s72UiRTkScW_WgPlcCwBv0BKeQ_zWaU_vA&oe=663155D5)