Відкриття меморіальної дошки Астамура Гумба

19 жовтня 2023 року на будівлі школи відкрито меморіальну дошку нашому випускнику та Герою – Астамуру Гумба “)(1989-2022).
Астамур (позивний “Абхаз народився в Абхазії. Коли Росія напала на Грузію, мама, рятуючись, вивезла сина в Україну. Його другою Батьківщиною стала Україна. Астамур був учнем нашої школи. Пізніше здобув освіту в сфері політології (закінчив університет імені Т.Г.Шевченка). У магістратурі навчався в Чорногорії. Займався волонтерською діяльністю допомагаючи дітям, що перебували на лікуванні в лікарні “Охматдит”.
З 24 лютого відразу пішов в тероборону, не зважаючи на відсутність українського громадянства, стан здоров’я та відсутність військового досвіду. Його підрозділ був у обороні Києва, а з травня 2022 на бойових позиціях на Харківщині. Саме там обірвалося його життя.
Нагороджений орденом ” За мужність ” ||| ступеня (посмертно), медаллю “За оборону міста-героя України Харкова”.